Milí rodiče, zdravíme vás z naší-vaší mateřské školy. Rády bychom vás informovaly o dění u nás, v těchto dnech.

Školka je sice zavřená, ale my pilně pracujeme na jejím zvelebování. Uklízíme, třídíme, děláme drobné opravy, desinfikujeme, pereme lůžkoviny i kostýmy, připravujeme záhony, zaséváme trávu a děláme spoustu dalších nezbytných prací.

Nejdůležitější ale je, že šijeme roušky. Ty pak distribuujeme starším lidem, nemocným a komukoli kdo je potřebuje.  Pokud máte doma někdo látku (100%bavlnu) nebo látkové tkalouny a rádi byste pomohli dobré věci, prosím kontaktujte nás na mail

barcaher@gmail.com.

Také vás musíme informovat, že Zoo Na Hrádečku, kde máme adoptovaného velblouda Leopolda, se v důsledku současných karantenních opatření dostala do vážných finančních problémů. Jelikož není nijak financována státem, jsou její finance získávány ze vstupného (které teď není žádné) a z adopcí. Na základě toho jsme se ve školce společně dohodly, že bychom jim rády pomohly. Pokud by se někdo z vás chtěl přidat, tak nás kontaktujte na některý ze zde uvedených emailů.

Všechny jsme naštěstí stále zdravé a doufáme, že vy také. Nemáme o vás o nikom žádné zprávy, jak se vám daří a jak se děti mají. Pokud budete mít čas a náladu, určitě se nám ozvěte na náš školní mail skolstol@volny.cz nebo na mail barcaher@gmail.com . Pokud vás zajímají i další novinky ze života naší školky, můžete začít sledovat na instagramu vase_nase_skolka_stolmirska.

Děkujeme a těšíme se, až se všichni ve zdraví sejdeme v naší-vaší krásné školce!

Vážení rodiče,

Z důvodu uzavření mateřských škol počínaje 16. 3., bude na dobu přerušení provozu kráceno školné ve výši 150,- Kč týdně. Podle celkové doby uzavření škol vám budou tyto finanční prostředky vráceny na účet, z kterého jinak platba za školné přichází.

*

Náhrady termínů kroužků probíhajících v tomto pololetí, se budou řešit až se situace uklidní.

*

Vzhledem k současné situaci nebude v plánovaných termínech na žádné mateřské škole probíhat zápis na prázdninový provoz. O novém termínu budete včas informováni prostřednictvím webových stránek své mateřské školy.

OD 18. 3. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE PŘERUŠEN PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL    NA PRAZE 14

Pro všechny děti rodičů pracujících v kritické infrastruktuře státu či samoživitelů ze správního obvodu Prahy 14 je otevřena MŠ Obláček, Šebelova 874 na Černém Mostě. Budete-li potřebovat využít docházku dítěte do této mateřské školy, kontaktujte, prosím, předem telefonicky ředitelku MŠ.

V případě jakýchkoliv dotazů, či informací, které byste mi chtěli sdělit mne bez obav kontaktujte na mobilním telefonu

603 226 968.

Děkuji, Mgr. Ivana Průšová, ředitelka MŠ

Usnesení o uzavření MŠ.pdf

Zřízení mš pro děti rodičů IZS.pdf

!!!VÁŽENÍ RODIČE V HLAVNÍ LIŠTĚ NALEZNETE NOVOU ZÁLOŽKU S NÁZVEM OCHRANA VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ, PROSÍME O JEJÍ PROČTENÍ!!!

BŘEZEN
 Prozatím jsou akce na měsíc březen zrušeny. V případě, že by se cokoli měnilo, vás budeme neprodleně kontaktovat.

NOVINKY NA NAŠEM WEBU
  • V levé liště přibyla nová záložka "Ochrana veřejného zdraví" týkající se prevence onemocnění tzv. Koronavirem
  • V seznamu akcí jsou již uvedeny akce na nadcházející měsíc
  • Do fotogalerie jsme přidaly fotky z projektového dne

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách MŠ každé úterý. První lekce bude 1.října 2019 od 14:30- 15:10 hod. Cena za celý rok tj. od října do května je 1900,-Kč.

Plavání- kroužek bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:00 hod. Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet v 7:30 hod s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí do školky (z MŠ již jdou s paní učitelkou). První lekce bude 11.9. 2019. Cena je 1260,- Kč za 18 lekcí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

stolmirska_foot