AKTUALITY

Vážení rodiče, vítáme vás v novém školním roce v naší krásné školce!!! 
V letošním školním roce bude možné přihlásit děti na kroužek Tanečků a Plavání. 
Od prvního týdne budeme vybírat 1000,- kč na rodičovský příspěvek. Dále bude možné zaplatit kroužky nebo náš, již tradiční, zářijový výlet do Soběhrd. 
 
 
 ZÁŘÍ:

 

 
10.9. úterý- DOPOLEDNE- Sokolníci (hrazeno z rodičovských příspěvků)
 
12.9.čtvrtek- ODPOLEDNE-od 16:00h se koná třídní schůzka SE VŠEMI rodiči. Účast je nutná i pro rodiče dětí, které již do školky chodily. 
 
 25.9.- středa- DOPOLENE- zážitkový hudební program s Ondřejem Tichým
 
26.9.-čtvrtek- CELODENNÍ- Pojedeme se všemi dětmi na výlet do Farmaparku v Soběhrdech. S sebou sbalte dětem batůžek (s bederním či hrudním popruhem na přesku) a do něj pití a svačinku. Dětem dejte oblečení přiměřené předpovědi počasí a pohodlnou obuv-budou v ní půl dne chodit a hrát si na hřišti. Doprava bude hrazena z rodičovských příspěvků a na oběd a vstupné budeme vybírat celkem 200,-kč. Předpokládaný návrat bude okolo 15 hod.
 
ŘÍJEN
 
1.10.-úterý- DOPOLEDNE- Focení- budeme fotit společnou třídní fotografii prosíme dejte dětem hezké oblečení.
 
8.10.-úterý- DOPOLEDNE- Kamarád i šelma- naučný program o pejscích
 
10.10.-čtvrtek- CELODENNÍ- Pojedeme se všemi dětmi na výlet do ZOO Praha.    S sebou sbalte dětem batůžek (s bederním či hrudním popruhem na přesku) a do něj pití a svačinku. Dětem dejte oblečení přiměřené předpovědi počasí a pohodlnou obuv-budou v ní většinu dne chodit a hrát si na hřišti. Doprava a vstupné budou hrazeny z rodičovských příspěvků a na oběd budeme vybírat celkem 100,-kč. Předpokládaný návrat bude okolo 15:00- 15:30 hod.
 
25.10.-pátek- DOPOLEDNE- Rudolfínek- Tučňáci v Rudolfinu- do Rudolfina pojedou DĚTI Z VELKÉHO ODDĚLENÍ!
 
 

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách MŠ každé úterý. První lekce bude 1.října 2019 od 14:45- 15:25 hod. Cena za celý rok tj. od října do května je 1900,-Kč.

 

Plavání- kroužek bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:00 hod. Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet v 7:30 hod s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí do školky (z MŠ již jdou s paní učitelkou). První lekce bude 11.9. 2019. Cena je 1260,- Kč za 18 lekcí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

 

 

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

 

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

stolmirska_foot