KVĚTEN:

23. 5.-DOPOLEDNE- Je možné nechat dětem vyšetřit nohy pomocí speciálních přístrojů na diagnostiku - prevence a léčba plochých nohou a zachycení patologických odchylek s následným navržením léčby. Vyšetření je hrazeno zdravotními pojišťovnami.

27.5.- CELÝ DEN- Celodenní výlet na zámek Karlova Koruna (budeme vybírat 300,-kč)

30.5.- DOPOLEDNE- divadélko MŠ Šestajovická (bude hrazeno z rodičovských příspěvků)

31.5.- DOPOLEDNE- MDD děti čeká program na zahradě MŠ se skákacím hradem, jízdou na ponících a spoustou zábavy (hrazeno z rodičovských příspěvků)

ČERVEN:

4.6.-ODPOLEDNE- V 16:00 vystoupení dětí z kroužku tanečků- určeno pro rodiče, jejichž děti kroužek navštěvují.

12.6.-DOPOLEDNE- MTU Malý archeolog

12.6.-ODPOLEDNE- Od 16:00 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách mš každé úterý od 14:45 do 15:25. První lekce bude v říjnu.

Plavání- Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet každou středu do 7:30h s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

Kroužky: