ÚNOR

18. 2. DOPOLEDNE jdeme s velkáči na návštěvu do ZŠ Hloubětínská

24. 2. - 28. 2. Jarní prázdniny - nekonají se kroužky

NOVINKY NA NAŠEM WEBU
  • V seznamu akcí jsou již uvedeny akce na nadcházející měsíc
  • Do fotogalerie jsme přidaly fotky z projektového dne

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách MŠ každé úterý. První lekce bude 1.října 2019 od 14:30- 15:10 hod. Cena za celý rok tj. od října do května je 1900,-Kč.

Plavání- kroužek bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:00 hod. Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet v 7:30 hod s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí do školky (z MŠ již jdou s paní učitelkou). První lekce bude 11.9. 2019. Cena je 1260,- Kč za 18 lekcí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

stolmirska_foot