PROSINEC:

13.12.-DOPOLEDNE- Jdou děti z velkého oddělení do Rudolfina na program Hravá harfa. Děti z malého oddělení budou mít paralelní program na stejné téma jiný den.

13.12.DOPOLEDNE- Jdou děti z malého oddělení do MŠ Šestajovická na divadélko Cecilka.

18.12.-ODPOLEDNE- ŠKOLKOVÁ BESÍDKA-v komunitním centru Kardašovská. Besídka začíná v 16:00h, prosíme všechny aby tam v tu dobu již byli. Dále vás žádáme, abyste (pokud je to možné) nechali miminka, batolata a děti mladší tří let doma. Nacvičení besídky je pro děti velmi náročné a vystupování před skoro 70 lidmi také a pláč, vřískání a jiné rušení od malých dětí jim to nijak neulehčí. Pokud mladší děti musíte vzít s sebou, prosím sedejte si s nimi na kraj a v případě, že budou rušit je vezměte ven ze sálu. Před začátkem besídky si také prosím zkontrolujte zda máte vypnutý zvuk na svých mobilních telefonech.

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách mš každé úterý od 14:45 do 15:25. První lekce bude v říjnu.

Plavání- Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet každou středu do 7:30h s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Vážení rodiče již vybíráme rodičovský příspěvek 1000,-kč na pololetí. Z příspěvku hradíme doprovodný program školy, jako jsou dopravy na výlety, divadla, sokolníci, MTU, Rudolfinum, výstavy…

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

Kroužky: