AKTUALITY

Vážení rodiče, prosíme o přinesení vyplněných dotazníků spokojenosti, vašich názorů si velmi vážíme a je to pro nás způsob jak nalézat nové podněty pro zkvalitnění naší školky.

Vážení rodiče již vybíráme rodičovský příspěvek na další pololetí 1000,-kč za jedno dítě.

Vážení rodiče, do konce ledna vybíráme zálohu na ŠvP 1000,- kč.

LEDEN:

16.1. DOPOLEDNE- Malá technická univerzita na téma "Stavitel Mostů"

16.1. KDYKOLI-Již jsou ve školce k vyzvednutí potvrzení o platbě školného pro odečty z daní, pokud vám je přímo nedáme neváhejte si o ně říci!!!

ÚNOR:

7.2. DOPOLEDNE- Jdou děti z velkého oddělení do Rudolfina, malé děti mají program na stejné téma v MŠ.
12.2. ODPOLEDNE- ODPADÁ KROUŽEK TANEČKŮ- Z DŮVODŮ JARNÍCH PRÁZDNIN
13.2 DOPOLEDNE- MTU stavitel věží
15.2. DOPOLEDNE- Karneval- prosím připravte dětem masky či kostýmy.
19.2. ODPOLEDNE- ODPADÁ KROUŽEK TANEČKŮ-  Z DŮVODŮ JARNÍCH PRÁZDNIN

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách mš každé úterý od 14:45 do 15:25. První lekce bude v říjnu.

Plavání- Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet každou středu do 7:30h s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Vážení rodiče již vybíráme rodičovský příspěvek 1000,-kč na pololetí. Z příspěvku hradíme doprovodný program školy, jako jsou dopravy na výlety, divadla, sokolníci, MTU, Rudolfinum, výstavy…

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

Kroužky: