ZÁŘÍ

2.9.ODPOLEDNE- V 16:00 proběhne na zahradě ve školce schůzka pro rodiče. Účast nutná!

11.9.DOPOLEDNE- Navštíví naší školku sokolníci s ukázkou výcviku dravců.
17.9.DOPOLEDNE- Proběhne na zahradě MŠ skupinové focení.
22.9.DOPOLEDNE- Mají děti z "velkáče" projektový den MTU-Malý architekt.
24.9.DOPOLEDNE-Mají děti z "maláče" projektový den MTU-Malý architekt.
29.9.DOPOLEDNE- Pojedeme na dopolední výlet na farmu do Radonic. Svačinku  děti dostanou od nás, batůžky s sebou nepotřebují. Jen žádáme rodiče, aby děti měli oblečení odpovídající zaměření výletu- což je pobyt na farmě mezi zvířaty. Vstupné a doprava jsou hrazeny z rodičovských příspěvků.

ŘÍJEN
1.10.DOPOLEDNE- Hudební workshop
5.10.DOPOLEDNE- pro zájemce vyšetření chodidel podologem
6.10.CELODENNÍ- Pojedeme s dětmi na výlet do ZOO Praha. Doprava a vstupné  je hrazeno z rodičovských příspěvků, na oběd v restauraci oceán budeme vybírat 100,-Kč. Dětem prosím dejte s sebou batůžek (s hrudním či bederním popruhem na zapnutí v předu) a do batůžku malou svačinku a lahev s vodou. Oblečení dejte dětem přiměřené předpovědi počasí a obuv vhodnou na celodenní chození.

7.10. DOPOLEDNE- Mají děti z "maláče" projektový den MTU-Malý inženýr.
13.10.DOPOLEDNE- Mají děti z "velkáče" projektový den MTU-Malý inženýr.
22.10.DOPOLEDNE- Navštíví naší školku psovod s programem o výcviku slepeckých pejsků.

Vážení a milí rodiče,
školní rok 2020/2021 začíná 1. září 2020. Organizace adaptace a přivádění i odvádění dětí z mateřské školy bude probíhat obvyklým způsobem, jen s tím rozdílem, že pro pobyt v budově vyžadujeme u rodičů roušku.  Rodiče přivádějí děti do budovy MŠ a po převlečení  je předávají ve vestibulu školy paní učitelce. Nové děti, které rodiče přivádějí v rámci adaptačního režimu odcházejí do třídy společně s dítětem na individuálně dlouhou dobu tak, aby si dítě co nejlépe na nové prostředí i pozdější odloučení od rodičů mohlo přivyknout.
 Všechny další důležité informace ohledně organizace dne, školního roku, plateb a podobně vám budou poskytnuty na schůzce s rodiči, která se uskuteční na zahradě dne 2. 9. 2020 od 16.00 hodin.

Níže naleznete seznam věcí, které budou vaše děti ve školce potřebovat. Věci mají děti uložené v kapsářích v šatnách.

KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

Tanečky- kroužek se koná v prostorách MŠ každé úterý. První lekce bude od října 2020 nejspíš od 14:30- 15:10 hod. Cena za celý rok tj. od října do května bude pravděpodobně jako v loňském roce 1900,-Kč.

Plavání- kroužek bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:00 hod. Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet v 7:30 hod s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí do školky (z MŠ již jdou s paní ředitelkou). První lekce bude od září 2020. Cena bude jako v loňském roce, vypočítána z počtu lekcí, cena jedné lekce činí 75,-Kč. Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Mateřská škola má keramickou dílnu s vypalovací pecí a během celého školního roku vyrábějí všechny děti nejrůznější výrobky z keramiky, které si odnášejí domů.

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

stolmirska_foot