DŮLEŽITÉ:

DNES, 13.3., NÁM BYL NAHLÁŠEN PŘÍPAD INFEKČNÍ MONONUKLEOZY U DÍTĚTE Z NAŠÍ MŠ. JEDNÁ SE O INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ A JE TEDY TŘEBA V PŘÍPADĚ PODEZŘELÝCH PŘÍZNAKŮ NAVŠTÍVIT LÉKAŘE A INFORMOVAT HO, ŽE DÍTĚ MOHLO PŘIJÍT DO STYKU S TOUTO CHOROBOU. V NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZU NAJDETE ČLÁNEK O TÉTO CHOROBĚ.

MONONUKLEOZA- PŘÍZNAKY A LÉČBA

BŘEZEN:

21. 3.-DOPOLEDNE- Beseda se záchranáři IZS
26. 3.-CELODENNÍ- Výlet do Zoo Praha
27. 3.-DOPOLEDNE- Návštěva Říše loutek

DUBEN:
1. 4.-DOPOLEDNE-návštěva kina v OCČM , pohádka "Psí veličenstvo Corgi" (obě třídy)
4. 4.- DOPOLEDNE- Rudolfinek- Housle jdou ( do Rudolfina jedou děti z velkého oddělení, mladší děti budou mít paralelní program na stejné téma v MŠ)
11. 4.- DOPOLEDNE- Divadélko v MŠ Šestajovická
17. 4.- DOPOLEDNE- MTU- Malý energetik
25. 4.- DOPOLEDNE- Focení

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách mš každé úterý od 14:45 do 15:25. První lekce bude v říjnu.

Plavání- Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet každou středu do 7:30h s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

Kroužky: