AKTUALITY

 
 
 
NOVINKY NA NAŠEM WEBU
  • Nově přibyla v levé liště záložka PROJEKTOVÉ DNY- zde se můžete podívat co se vaše děti ve školce naučí a co zažijí v rámci projektových dnů pořádaných v naší MŠ (bude aktualizováno o nové projekty a fotografie vždy po proběhnutí projektového dne)
  • V seznamu akcí jsou již uvedeny akce na nadcházející měsíc
  • Do fotogalerie jsme přidaly fotky z projektového dne
 
LISTOPAD
 
5.11.-DOPOLEDNE- Pojedeme se všemi dětmi do Svíčkárny Šestajovice. Odcházíme z MŠ v 7:45!!! 
 
6.11.-ODPOLEDNE- Bude na školkové zahradě DÝŇOVÁNÍ (od 16:00). Součásti slavnosti je i občerstvení pro všechny přítomné, z toho důvodu vybíráme 150,-Kč za každého dospělého a 50,-Kč za každé dítě, které nenavštěvuje MŠ. Součástí slavnosti je také každoroční soutěž o nejlepší štrůdl/závin "Štrůdlování". Pokud se chcete zúčastnit stačí se nahlásit u paní učitelek. 
 
7.11.-DOPOLEDNE- Divadélko v MŠ Šestajovická- Hraní o pejskovi a kočičce
 
8.11.-DOPOLEDNE- Půjdou děti z velké třídy do Zemědělského muzea na program o myslivosti
 
19.11.- DOPOLEDNE- Naučný program ,,Nauč se mi rozumět"- poznáváme pejsky
 
 27.11.- OPOLEDNE- VĚNCOVÁNÍ- Akce pro maminky našich dětí. Od 15:00 hodin bude možné si v prostorách jedné ze tříd nazdobit adventní věnce. Korpusy věnců, chvojí, přízdoby a stuhy budou k dispozici ale držáky na svíčky a svíčky si prosím doneste vlastní. Budou k dispozici i drátky a dvě tavné pistole ale pokud máte svojí, je lepší si ji vzít. Účast je dobrovolná ale nenechte si věncování ujít, tradičně akci provází milá přátelská atmosféra a společně se ladíme na vánoční náladu jako obranu před předvánočním shonem.
 
28.11.-CELODENNÍ- Celodenní výlet na zámek Loučeň kde absolvujeme vánoční program. Doprava  6 700,- Kč bude hrazena z rodičovských příspěvků a na oběd a vstup budeme vybírat 240,-kč.
 
 
 
 
 
 

Důležité upozornění pro rodiče :

Tanečky- kroužek se koná v prostorách MŠ každé úterý. První lekce bude 1.října 2019 od 14:30- 15:10 hod. Cena za celý rok tj. od října do května je 1900,-Kč.

 

Plavání- kroužek bude probíhat každou středu od 8:00 do 9:00 hod. Děti, přihlášené na kroužek, musí přicházet v 7:30 hod s batůžkem, ručníkem, plavkami a silikonovou plaveckou čepicí do školky (z MŠ již jdou s paní učitelkou). První lekce bude 11.9. 2019. Cena je 1260,- Kč za 18 lekcí.

Přivádění dětí je možné pouze do školky, nikoli k bazénu.

 

 

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

 

Prosíme rodiče, aby četli nástěnku v atriu MŠ.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefoních číslech MŠ do 8:00h nebo ústně v MŠ.

Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

stolmirska_foot