Vážení rodiče,

vzhledem k probíhajícím opatřením určeným ke zmírnění šíření nákazy Covid -19 v populaci, jsme se rozhodly od čtvrtka 15.10. 2020 do pondělí 2.11.2020, po dobu uzavření 1. stupně základních škol zrušit všechny vnitřní akce mimo běžný režim MŠ (t.j. tanečků a projektové dny MTU). Všechny lekce budou nahrazeny.

Zároveň v těchto dnech prosíme vás všechny při příchodu o předávání dětí u vchodu do vestibulu, stejně, jako v jarním období. Rodiče tedy nebudou moci po tuto dobu vstupovat do budovy. Při vyzvedávání dětí proběhne předání dětí opět u vchodu do MŠ.

Všechna tato opatření budou trvat pouze po dobu do 2.11.2020

Velmi děkujeme za vstřícnost a pochopení. Toto je jediná možnost, jak riziko nákazy v MŠ eliminovat

Níže naleznete seznam věcí, které budou vaše děti ve školce potřebovat. Věci mají děti uložené v kapsářích v šatnách.

KROUŽKY 1. POLOLETÍ

PLAVÁNÍ

Každý čtvrtek.  Cena: 1.125,-/ 15 lekcí

Na plavání děti potřebují: batůžek - plavky, ručník, silikonovou                              plaveckou čepici, 2x igelitovou tašku (větší pytlík), pantofle do sprchy dle uvážení.

TANEČKY

Každý čtvrtek odpoledne od 14:45 - 15:25 hod.

Tanečky začínají od října.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ A INFORMACE PRO RODIČE

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefonních číslech MŠ do 8:00 hod.

Děkujeme.

Postup při nemociHygienická stanice hl. města Prahy

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

stolmirska_foot