Z důvodu epidemiologické situace a nařízení vlády se kurz HRAVÉ LYŽOVÁNÍ ruší.

Níže naleznete seznam věcí, které budou vaše děti ve školce potřebovat. Věci mají děti uložené v kapsářích v šatnách.

KROUŽKY 1. POLOLETÍ

PLAVÁNÍ

Každý čtvrtek.  Cena: 1.125,-/ 15 lekcí

Na plavání děti potřebují: batůžek - plavky, ručník, silikonovou                              plaveckou čepici, 2x igelitovou tašku (větší pytlík), pantofle do sprchy dle uvážení.

TANEČKY

Každý čtvrtek odpoledne od 14:45 - 15:25 hod.

Tanečky začínají od října.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ A INFORMACE PRO RODIČE

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefonních číslech MŠ do 8:00 hod.

Děkujeme.

Postup při nemociHygienická stanice hl. města Prahy

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

stolmirska_foot