AKTUALITY  

BŘEZEN 2019

PONDĚLÍ: ZDRAVÍME Z HOR! CESTA BYLA DLOUHÁ, ALE ZVÍTĚZILA TOUHA, NA LYŽE SE POSTAVIT, HLAVNĚ DOLE ZASTAVIT. PO VEČEŘI RYCHLE SPÁT, NECHÁME SI O VÁS ZDÁT...:)

 ÚTERÝ: SLUNÍČKO DNES SVÍTILO, DOBŘE SE NÁM JEZDILO. KAŽDÝM DNEM SE ZLEPŠUJEME, NA KOTVĚ, POMĚ LYŽUJEME. LOPATY JSME VYTÁHLI, NA SNĚHU SE NATÁHLI. PO VEČEŘI SPRŠKU DÁME, S KYTAROU SI ZAZPÍVÁME. UŽ JE TOHO ALE MOC, PŘEJEME VÁM DOBROU NOC:)))

STŘEDA: SKIBUS U HOTELU STÁL, NA VELKOU SJEZDOVKU NÁS VZAL. UŽ JSME ZDATNÍ LYŽAŘI, ZÍTRA ZÁVODY SE VYDAŘÍ. PO OBĚDĚ JSME DO POSTÝLKY VKLOUZLY, ODPOLEDNE SE NA LOPATĚ SKLOUZLY;)

ČTVRTEK: ZÁVOD BYL OPRAVDU TĚŽKÝ, ŽE JSME NEVYTÁHLI RADŠI BĚŽKY. JEDNA BRÁNA, DRUHÁ, TŘETÍ, VTEŘINY MOC RYCHLE LETÍ. CÍLE JSME VŠAK DOSÁHLI, A ZLATOU MEDAILI VYHRÁLI. ODPOLEDNE JSME SE SMÁLI, ŽE NA DISKOTÉCE DOBŘE HRÁLI. VŠECHNO UŽ JE ZABALENÝ, MOŽNÁ TROŠKU POPLETENÝ, JISTĚ NÁM TO ODPUSTÍTE A VĚCI SI VYMĚNÍTE! :)

PRÁVĚ JSME VYJELI OD HOTELU. PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍJEZD VE 12:30 HOD.

 

11. - 15. 3. ZIMNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ - Horní Malá Úpa 

21. 3. dopoledne – ZDRAVOTNÍCI V MŠprogram první pomoci, součástí programu je ukázka a prohlídka sanitního vozu (hrazeno z rodičovského příspěvku)

25. 3. CELODENNÍ VÝLET DO PRAŽSKÉ ZOOodjezd od MŠ v 8.15 hod., návrat cca 15.30 hod., s sebou dvě svačiny a pití v batůžku (hrazeno z rodičovského příspěvku)

27. 3. dopoledne – návštěva divadla Říše loutek – O PEJSKOVI A KOČIČCEpouze velké oddělení

(hrazeno z rodičovského příspěvku)

 

                Kroužky II. pololetí :

 

Flétna -  každé pondělí od 15 hod. 

Keramika - každé úterý od 15 hod. 

Plavání  -  II. pololetí každou středu dopoledne

Angličtina  -    každou středu od 15 - 16 hod.          

Tanečky -  každý čtvrtek od 14:45 - 15:25 hod.

 

Důležité upozornění pro rodiče :

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

 

stolmirska_foot