Vážení rodiče,

Z důvodu uzavření mateřských škol počínaje 16. 3., bude na dobu přerušení provozu kráceno školné ve výši 150,- Kč týdně. Podle celkové doby uzavření škol vám budou tyto finanční prostředky vráceny na účet, z kterého jinak platba za školné přichází.

*

Náhrady termínů kroužků probíhajících v tomto pololetí, se budou řešit až se situace uklidní.

*

Vzhledem k současné situaci nebude v plánovaných termínech na žádné mateřské škole probíhat zápis na prázdninový provoz. O novém termínu budete včas informováni prostřednictvím webových stránek své mateřské školy.

OD 18. 3. 2020 DO ODVOLÁNÍ JE PŘERUŠEN PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL    NA PRAZE 14

Pro všechny děti rodičů pracujících v kritické infrastruktuře státu či samoživitelů ze správního obvodu Prahy 14 je otevřena MŠ Obláček, Šebelova 874 na Černém Mostě. Budete-li potřebovat využít docházku dítěte do této mateřské školy, kontaktujte, prosím, předem telefonicky ředitelku MŠ.

V případě jakýchkoliv dotazů, či informací, které byste mi chtěli sdělit mne bez obav kontaktujte na mobilním telefonu

603 226 968.

Děkuji, Mgr. Ivana Průšová, ředitelka MŠ

Usnesení o uzavření MŠ.pdf

Zřízení mš pro děti rodičů IZS.pdf

!!!VÁŽENÍ RODIČE V HLAVNÍ LIŠTĚ NALEZNETE NOVOU ZÁLOŽKU S NÁZVEM OCHRANA VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ, PROSÍME O JEJÍ PROČTENÍ!!!

Den otevřených dveří v MŠ Šestajovická je z důvodu současné situace zrušen.

AKCE NA MĚSÍC DUBEN

Prozatím jsou akce na měsíc duben zrušeny. V případě, že by se cokoli měnilo, vás budeme neprodleně kontaktovat.

KROUŽKY NA  2.POLOLETÍ

Kroužky se až do odvolání ruší.

PLAVÁNÍ - Začínáme v pondělí 3. 2. 2020  - pouze přihlášené děti

( s sebou: do batůžku - plavky, ručník, 2x igelitovou tašku, koupací čepici, boty do sprchy )

Tanečky - čtvrtek 14:45 - 15:25

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ A INFORMACE PRO RODIČE

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti na telefonních číslech MŠ do 8:00 hod.

Děkujeme.

Postup při nemociHygienická stanice hl. města Prahy

stolmirska_foot