Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nový školní rok

Nový školní rokDatum konání:
1.9.2021

Vážení a milí rodiče,

nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku a my se na vaše děti i na vás velmi těšíme. Školní rok začíná ve středu 1. 9.2021. Prosíme všechny, aby se dostavili do mateřské školy do 8.00 hodin. 

V prvním měsíci docházky bude pro nově příchozí děti probíhat adaptace na nové prostředí dle jejich individuálních potřeb tak, aby byla tato významná změna životního režimu pro všechny zúčastněné, co nejméně stresující. Prosíme všechny rodiče aby si vymezili dostatek času na to, aby mohli být v mateřské škole se svými dětmi tak, jak bude potřeba. Většinou první den zůstávají rodiče s dětmi v MŠ na 1-3 hodiny, aby si děti mohly na nové prostředí zvyknout. Další dny se rodiče dle svých možností a možností dětí domlouvají individuálně.

Děti budou v mateřské škole potřebovat přezůvky nejlépe bačkory či sandálky. Oblečení na zahradu dle počasí, oblečení do třídy (kluci- tepláčky, tričko apod., Holčičky -  legínky, tričko, sukýnka apod.) Dále prosím nechte dětem v šatně v batůžku či sáčku oblečení na převlečení pro případ nějaké nehody... Dále prosíme nahlásit případné zdravotní omezení dětí či alergie.

Dne 7.9. 2021 v 16.00 se uskuteční seznamovací schůzka rodičů dětí  v MŠ Štolmířská a ve čtvrtek 9. 9. 2021 v 16.00 se uskuteční seznamovací schůzka pro rodiče dětí navštěvujících MŠ Šestajovickou, kde se dozvíte veškeré informace k průběhu vzdělávání, organizace školního roku a podobně.