Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k začátku školního roku

Informace k začátku školního rokuDatum konání:
1.9.2022

Milí rodiče,
těšíme se na Vás a Vaše děti v novém školním roce.
První školní den je ve čtvrtek 1.9. 2022. Stejně jako v průběhu celého roku buďte prosím ve školce do 8,00. Nepřítomnost dětí můžete omlouvat taktéž do 8,00 na pevné lince a mobilním telefonu, stačí i sms.
Dětem přineste bačkůrky, oblečení do třídy i na ven, případně náhradní oblečení. VŠECHNO PODEPIŠTE, DĚKUJEME.
Nově přijaté děti budou v rámci adaptace první dva dny ve školce maximálně do deseti hodin, můžete s nimi ve třídě zůstat, pokud budete chtít. V dalším týdnu se budeme řídit podle individuálních potřeb dětí. Doporučujeme pomalý rozjezd, např. první dny po obědě.
Třídní schůzky budou v pondělí 5.9. (MŠ Štolmířská) a 6.9. (MŠ Šestajovická) od 16,00.