DUBEN 2018

5. 4. V MŠ je možnost zaplatit  stravné v hotovosti.

12. 4. dopoledne – divadelní představení v MŠ – „MLUVÍCÍ ZVÍŘÁTKA“

(hrazeno z rodičovského příspěvku)

17. 4. dopoledne – dudácké vystoupení v MŠ– „DUDÁK“

(hrazeno z rodičovského příspěvku)

27. 4. dopoledne – „REJ ČARODĚJNIC“ – děti mohou přijít do MŠ v kostýmu čarodějnice, čaroděje – soutěže, tanec

27. 4. Možnost pro nově příchozí rodiče a děti, navštívit naší MŠ -  mezi 13 - 15 hodinou.

Důležité upozornění pro rodiče :

Pozastavena docházka do MŠ bude každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce.

Kroužky II. pololetí :

Flétna -  od 15:00, bude probíhat každé pondělí

Keramika - od 15:00 - 16:00, bude probíhat každé úterý

Plavání -  bude probíhat každou středu dopoledne, začínáme 7. 2. 2018

Angličtina -  1. skupina od 15:00 - 15:30                                                                                                                                                                     2. skupina od 15:30 - 16:00, bude probíhat každou středu

Tanečky - od 14:45 - 15:25, bude probíhat každý čtvrtek

Důležité upozornění!!Od ledna 2016 bude pozastavena docházka každému dítěti, které nebude mít zaplacené stravné do 10. dne každého měsíce. Pokud je dítě v době placení stravného nemocné, je nutné si přijít vyzvednout složenku nebo zavolat do školky a částka k zaplacení Vám bude sdělena.

stolmirska_foot